Псевдореферендуму на окупованих територіях найближчим часом не буде. Таку думку висловив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у своєму Telegram-каналі.

«Причина – відмінна робота українських партизанів. Останнім часом значно активізувалось українське підпілля, завдяки якому ЗСУ влучно знищують російські склади та бази орків. Через це в окупантів навіть немає варіантів де зберігати бюлетені, щоб вони не перетворились на попіл. Крім цього, тимчасово окуповані території всіяні проукраїнськими листівками з «привітами». Окупанти живуть в жаху, що скоро за ними прийдуть», – зазначає Сергій Гайдай.

За його словами, в окупаційній «адміністрації» проходять постійні наради за участі росіян, які істерично вимагають від своїх поплічників навести лад в «республіці». Однак, всі пошукові заходи псевдоправоохоронців із виявлення сміливців, які нагадують про те, що Луганщина – це Україна, не увінчалися успіхом.

«Тому, окупаційна влада вимушена відтермінувати проведення «референдуму» на невизначений строк через нестабільну безпекову ситуацію», – наголошує голова ЛОВА.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх