Протягом минулої доби поліцейськими Луганщини зареєстровано 31 факт порушення звичаїв війни, з них за 16-ма фактами вже розпочаті досудові розслідування, передає пресслужба відомства.

Задокументовано руйнування, серед них і за попередній період, житлових будинків у містах Сєвєродонецьк, Попасна, Лисичанськ, Новодружеськ, Рубіжне, смт. Метьолкіне, селищах Синецьке, Павлоград. Також пошкоджено промислові підприємства Сєвєродонецька та Рубіжного, очисні споруди. Є загиблі та поранені місцеві мешканці.

Також, до правоохоронців звернулися 8 громадян із заявами про незаконне заволодіння транспортними засобами, всі факти зареєстровані, проводяться оперативно-розшукові заходи.   

Крім того, задокументовано захоплення 7 адміністративних будівель банківських установ на тимчасово окупованій території області, відомості внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 341 КК України «Захоплення державних або громадських будівель чи споруд».

Викрито 7 колаборантів в містах Кремінна, Старобільськ, Рубіжне, смт. Білокуракине та Новопсков. Цим особам загрожує покарання за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 111-1 КК України «Колабораційна діяльність».

Минулої доби зареєстровано 25 звернень щодо зникнення безвісти або втрати зв’язку з рідними.

Поліція звертається до всіх мешканців Луганщини: головне зараз зберегти життя, тому дбайте про власну безпеку, тримайтеся ближче до укриттів, коли вам пропонують евакуацію – не вагайтеся, це зараз надважка задача, але поліцейські, рятівники, влада та волонтери ризикуючи життям, намагаються це робити.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх