За 12 червня в Лисичанську загинули троє місцевих жителів – чоловік і жінка, а також 6-річна дитина. Поранено одну особу. Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає пресслужба відомства.

«Сьогодні вночі там згорів торговельний комплекс, а ще пошкоджено чотири будинки, споруди місцевої шахти. 11 будинків росіяни зруйнували у Врубівці, чотири – в Золотому, у Гірському – два будинки та дитячий садок», – зазначив Сергій Гайдай.

Наші воїни успішно відбили штурмові дії у напрямках Вікторівка – Врубівка та Комишуваха – Врубівка. Ворог відновив наступальні дії у районі населеного пункту Золоте.

Окремо очільник Луганщини поінформував про поточний розвиток подій в Сєвєродонецьку.

Противник продовжує штурмувати місто, дещо відтіснив українських військових за рахунок значної переваги в артилерії.

«Втім, бойові дії за населений пункт тривають. Росіяни нищать квартал за кварталом. Вчора багато хто побачив відеоролик, знятий у старих районах міста: зруйновані практично під нуль багатоповерхівки. Одну із них розбито на чотири частини, уламки яких тримаються окремо. Це справжня картина «руського миру». Декілька снарядів влучили в очисні споруди Сєвєродонецька, тричі обстріляна територія «Азоту», де ще залишаються люди у бомбосховищах», – сказав Сергій Гайдай.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх