Унаслідок обстрілу представників окупаційних військ один український військовий отримав бойове травмування. Про це зазначив під час онлайн підключення зі штабу ООС у Краматорську начальник пресслужби Об'єднаних сил Павло Ковальчук, повідомляє Укрінформ.

За його словами, 21 лютого ворог близько години обстрілював Станицю Луганську, випустивши 140 артилерійських снарядів 122 мм калібру.

“Унаслідок обстрілів один військовослужбовець отримав бойове травмування. Стан здоров’я українського захисника задовільний”, - сказав він.

Як зазначив речник, підступність дій окупаційних військ полягає у застосуванні артилерійських систем, які вони навмисно розміщують у населених пунктах, створюючи загрозу життю мирних мешканців.

Він запевнив, що українські військовослужбовці не відкривають вогонь по об’єктах цивільної інфраструктури.

“Агресор продовжує поширювати дезінформацію з метою дискредитації України. За відсутності будь-яких дій з боку українських захисників загарбники самі підривають об’єкти інфраструктури на окупованих територіях, здійснюють хаотичні постріли населених пунктів та створюють інші провокації для нагнітання ситуації”, - поінформував Ковальчук. Він запевнив, що Об’єднані сили контролюють ситуацію та адекватно реагують на загрозу з боку ворога.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх