Голова Луганської облдержадміністрації Сегій Гайдай прокоментував вранішні обстріли підконтрольної частини Луганщини з боку бойовиків.

“Ворог нехтує будь-якими домовленостями та відкриває вогонь по дітях. На щастя, ніхто з них не постраждав. Контузію отримали троє дорослих працівники дитсадку – їм надають медичну допомогу. Наразі діти знаходяться в безпечному місці, – повідомив очільник Луганщини. – Обурює й те, що пошкодивши дитсадок, бойовики в своїх ЗМІ передають зовсім протилежну, брехливу, інформацію: нібито з боку України обстріляно дитячий садок на непідконтрольній території. Їм байдуже, що могли постраждати хлопчики та дівчатка, персонал закладу! Заради провокації російські найманці здатні на все!”.

За інформацією Луганської облдержадміністрації, 17 лютого близько 9:00 збройними формуваннями РФ здійснено обстріл Станиці Луганської. В результаті застосування важкого артилерійського озброєння снаряди потрапили у будівлю дитячого садка, розташованого по вулиці Деповська, 22.

О 10:25 обстріляно школу у Врубівці (вул. Шкільна, 5). На момент обстрілу в ЗОШ знаходилось 30 учнів та 14 персоналу.

Також ушкоджень зазнала й комунальна інфраструктура – половина Станиці Луганської залишилася без електроживлення, у Врубівці пошкоджено газогін, що призвело до відсутності газопостачання в багатоповерхівках та приватних будинках.

Сергій Гайдай зазначає, що у порівнянні з позаминулою добою кількість обстрілів з боку ворога збільшилась з п’яти до восьми. Та вони стали більш прицільними:

«Таке враження, що бойовики, побачивши, як українці готові відстоювати свою територіальну цілісність, відповідають тільки черговою провокацією».

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх