У лютому поточного року окупаційна влада РФ у Луганській області готує черговий медіавкид на підконтрольній території частини Луганської області, повідомляє джерело «Луганщини.ua».

На даний момент у «ЛНР» діє десяток акцій та проектів громадського руху «Мир Луганщині», створених за ініціативою Глави «ЛНР» Леоніда Пасічника. Основною метою є «промивання мозку» підростаючому поколінню та пенсіонерам, що жили в Радянському Союзі. Насправді, «десяток акцій та проектів» – це сильно сказано. За фактом це фарс. «Влада ЛНР» витрачає на PR-кампанію більше грошей, ніж на допомогу пенсіонерам та дітям у рамках своїх проектів «Турбота про ветеранів» та «З турботою про дітей».

Протягом 2019 року окупаційна адміністрація Луганська закликала взяти участь українську молодь у різних пропагандистських шоу, а з 2020-2021 через спалах коронавірусної інфекції COVID-19 спостерігається «простій на підприємстві». Також, 4 лютого 2022 року Youtube заблокував канали бойовиків ОРДЛО за порушення правил спільноти.

За інформацією нашого джерела, у лютому 2022 року глава «ЛНР» Леонід Пасічник викликав до себе в кабінет міністра зв'язку та масових комунікацій «ЛНР» Олега Фетисова. За результатами розмови останній має організувати пропагандистську акцію в лютому-березні 2022 року. Йдеться про ввезення через КПВВ «Станиця Луганська», «Мілове», а також КПВВ «Щастя» та «Золоте» (у разі їх відкриття з боку «ЛНР») та розповсюдження на підконтрольній території України книг російських та «ЛНРівських» авторів, виданих на території Росії.

Нашим джерелом вдалося дізнатися, що влада «ЛНР» планує залучати громадян з підконтрольної Києву території для ввезення під виглядом світових бестселерів на територію України книжкової продукції «ЛНРівського» виробництва, утримання якої спрямоване на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі. актів, посягання на права та свободи людини. У тому числі - «Моя боротьба» видавництва «Витязь» 2002 року і книги низки російських письменників.

Зазначені книги входять до переліку заборонених книжкових видань, складеного державним комітетом телебачення та радіомовлення України. Основне призначення цього переліку – вберегти простих громадян, розповсюджувачів книжкової продукції та представників поліграфічних послуг від свідомо непотрібних спроб на ввезення цієї антиукраїнської літератури в Україну. За поширення цієї літератури передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, що на початку квітня 2020 року на Луганщині прикордонники вже затримували автомобіль, завантажений книгами російських видавництв.  

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх