Роботи з капітального ремонту басейну комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 4 у приміщенні ліцею «Колегіум» знаходяться на завершальній стадії, повідомляє пресслужба Сєвєродонецької ВЦА.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк 7 лютого провів робочу нараду, на якій з підрядником В’ячеславом Орловим та керівником ДЮСШ 4 Сергієм Чумаком обговорив готовність об’єкту до пуску.

- Ремонт об’єкту здійснювався за рахунок коштів, які були виділені на соціально-економічний розвиток за сприяння нашого мажоритарного депутата Олексія Кузнєцова. На теперішній час зроблено повністю капітальний ремонт зали та чаші басейну, допоміжних приміщень, спортивної зали, оновлено циркуляційно-фільтраційне обладнання, - зазначив Олександр Стрюк. - Основні капітальні роботи вже завершено. Технологічне обладнання змонтоване, чекаємо на опресування і пуско-налагодження. Наразі підрядником завершується монтаж вентиляційного обладнання.

За словами очільника ВЦА, басейн має бути запущений наприкінці лютого-початку березня.

- Для занять наші діти отримають повністю новий басейн, який відповідатиме сучасним нормам. Будемо виховувати нове покоління спортсменів, - наголосив Олександр Стрюк.

Крім того, за сприяння народного депутата України Олексія Кузнєцова відбувається ремонт басейну КДЮСШ №4 на базі Сєвєродонецької СЗШ № 18.

Це невеличкий басейн, він орієнтовний на молодший вік вихованців. Там передбачається проведення занять і для дітей з інвалідністю. На сьогодні там ведуться роботи в приміщеннях спортивної зали та зали з хореографії, в планах - ремонт даху. Зроблено ремонт чаші басейну, виконано покриття чаші басейну плівкою ПВХ. Виконано монтаж технологічного обладнання, встановлено сучасні фільтра, теплообмінники, циркуляційні насоси. Завершення ремонтних робіт планується в поточному році.

Директор КДЮСШ4 Сергій Чумак додав:

- Ми в тісній співпраці з громадською організацією «Мама діє». Цей басейн спочатку за своїми габаритами та глибиною призначений для навчання плаванню дітей початкових класів. З 2010 року в ньому не було води. Наразі йде капітальний ремонт. Спочатку ідея була в тому, щоб навчати дітей молодшого шкільного віку плаванню та готувати їх для заняття в басейні Колегіумі. Проєктом передбачено також можливості для занять дітей з інвалідністю. Будуть встановлені пандуси на входах в приміщення басейну. Також, за проєктом передбачено монтаж гідропідйомника для спуску у воду.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх