Військово-цивільні адміністрації Щастинського району отримали системи сповіщення цивільного захисту населення, повідомляє пресслужба Луганської облдержадержадміністрації.

Вісім комплектів обладнання для восьми населених пунктів (смт Петропавлівка, с. Трьохізбенка, с. Велика Чернігівка, с. Нижньотепле, с. Валуйське, с. Вільхове, с. Комишне, с. Нижня Вільхова) придбано організацією «АКТЕД» в рамках проєкту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», який фінансується в рамках гуманітарної допомоги Європейського союзу.

Комплекти складаються з підсилювача, двох гучномовців потужністю 50 Вт, з’єднувальних дротів, мікрофону та флеш-накопичувача, на якому записані стандартні команди для оповіщення, такі як «Дії при евакуації», «Дії при артобстрілі», «Дії при пожежі», а також нагадування як вести себе на водних об’єктах у зимовий або літній час та інше. Все буде монтуватися у приміщенні, де буде доступ для спеціального фахівця - тобто можливе як сповіщення за допомогою мікрофону, так і записаних команд.

– Зауважу, що це важливий процес: охоплення максимальної кількісті населення і своєчасне сповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації. Пожежі 2020 року ще раз показали, що необхідно використовувати всі технічні можливості для своєчасного сповіщення і зробити все можливе для збереження життя і здоров’я людей, – сказав перший заступник голови ЛОДА Олексій Смирнов під час передачі обладнання.

Заступниця менеджера проєкту Ванда Подолюх зазначила, що робота в цьому напрямку триває: найближчим часом планується закупка ще 11 комплектів для інших 11 населених пунктів Щастинського району.

Керівники військово-цивільних адміністрацій Щастинського району – Дмитро Кондратьєв, Альберт Зінченко та Олександр Дунець – подякували за надану допомогу та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх