У Сєвєродонецькій громаді складуть примірний перелік найпростіших укриттів для захисту населення від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також - дії засобів ураження в особливий період. Про це йшла мова 14 січня під час засідання засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії прийняли рішення до 5 березня у плановому порядку обстежити всі підвальні приміщення багатоповерхових житлових будинків на території Сєвєродонецької МТГ.

Також надане доручення встановити (оновити) покажчики руху та інформаційні таблички на входах до підвальних приміщень, де можливе укриття населення, та привести їх у належний санітарний та протипожежний стан.

На цьому ж засіданні комісія доручила відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації спільно з Сєвєродонецьким РУ ГУ ДСНС у Луганській області проконтролювати стан утримання, а також вжити заходів щодо приведення споруд цивільного захисту до готовності та використання.

На території Сєвєродонецької МТГ обліковується 46 таких об’єктів, з них 8 - знаходяться у приватній власності.

“Станом на 14 січня технічну інвентаризацію пройшли 36 ЗСЦЗ”, - зазначають у Сєвєродонецькій ВЦА.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх