До трьох років ув’язнення з позбавленням права обіймати керівні посади за корупційний злочин засуджено колишнього голову сільської ради, що раніше входила до складу Білокуракинського району Луганщини, повідомляє Пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Прокурори Луганської обласної прокуратури принципово відстоювали свою позицію про призначення колишньому посадовцю справедливого покарання. Справа дійшла до Верховного Суду.

Відповідно до матеріалів обвинувачення, чоловік систематично підробляв протоколи та рішення сесій сільської ради про своє преміювання. У 2016-2017 роках йому було незаконно нараховано та виплачено з місцевого бюджету майже 83 тис. гривень.

Суд першої інстанції призначив обвинуваченому 3 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати керівні посади. Апеляційний суд погодився із доводами захисника та закрив кримінальне провадження у частині заволодіння грошовими коштами через недостатність доказів винуватості.

Обласна прокуратура не погодилася із цим судовим рішенням та оскаржила його у Верховному Суді, який скасував ухвалу суду апеляційної інстанції та призначив новий розгляд.

23 грудня 2021 року під час перегляду кримінального провадження прокурори довели вину ексголови сільської ради у службовому підробленні та  заволодінні бюджетними коштами шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 2, ч. 3 ст. 191 КК України). За вироком Луганського апеляційного суду посадовець проведе три роки за ґратами.

Вирок суду набрав законної сили.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх