Мешканці Гірського зателефонував невідомий, який представився юристом «Ощадбанк» та повідомив, що рахунки одного з ТОВ, де заявниця неодноразово замовляла та отримувала по пошті товар, арештовано, але всім клієнтам буде повернуто грошові кошти, повідомляє Поліція Луганської області.

Для оформлення документації потрібно сплатити податки та страхові збори, які потрібно перевести на банківські картки «Ощадбанк». Заявниця за допомогою терміналу «Ощадбанк» перерахувала на вказані банківські картки грошові кошти в сумі 13 тис грн, після чого зрозуміла, що стала жертвою шахраїв.

Мешканка Лисичанська на сайті «OLX» розмістила оголошення щодо продажу одягу. Після чого на її мобільний телефон в месенджері «WhatsApp» надійшло повідомлення про бажання купівлі вказаного товару, але для перерахування грошових коштів на картковий рахунок заявниці їй необхідно перейти за вказаним у повідомленні посиланням та вказати реквізити банківської картки. Заявниця виконала всі дії та підтвердила операцію паролями, які надходили їй в смс-повідомленнях, після чого з її банківської картки було знято 2828 грн.

Інша мешканка Лисичанська на сайті «OLX» знайшла оголошення про продаж дитячого одягу та після листування з продавцем перерахувала 400 грн на банківську картку «Приватбанк», яку вказав продавець, однак товар не отримала та гроші їй не повернуто.

Мешканцю Кремінної на мобільний телефон зателефонував невідомий, який представився менеджером компанії «LAYME FX» та запропонував заявнику навчання у вказаній компанії навичкам торгівлі на фондовому ринку. Також, під час телефонної розмови заявник повідомив невідомому реквізити своєї банківської картки, з якої в подальшому було знято грошові кошти загальною сумою 16671 грн.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх