У Лисичанську під час перевірки справності станка з намотки тканини, працівниця отримала тілесні ушкодження та наразі госпіталізована до міської лікарні, повідомляє Поліція Луганської області.

Вчора, до поліції Лисичанська надійшло повідомлення від фельдшера екстреної медичної допомоги про госпіталізацію 72-річної жінки з діагнозом -травматична ампутація передпліччя та відкритий перелам плеча.

За результатами проведеної перевірки правоохоронці встановили, що жінку, яка добре обізнана з обладнанням бо раніше тривалий час працювала на ньому, запросив для запуску та перевірки справності станка для намотки тканини власник одного з цехів, розташованого на території колишнього ВАТ «Лисичанський завод ГТВ». Під час проведення цих робот, рука потерпілої потрапила у працюючий станок, внаслідок чого жінка отримала тілесні ушкодження.

Відомості внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 272 КК України «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою». Триває досудове слідство.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх