За схемою «Родич у біді» шахраї ошукали сєвєродончанина, якому вони зателефонували невідомі, представилися його двоюрідним братом та повідомили, що він хворіє і знаходиться у лікарні. Псевдо родич попросив перерахувати 2 500 грн в якості допомоги, на що чоловік погодився, після чого зрозумів, що його ошукали, повідомляє Поліція Луганської області.

За ще однією розповсюдженою схемою «Псевдо банківський працівник» аферисти ошукали пенсіонера з м. Старобільськ, якому повідомили про перереєстрацію клієнтів банку й уточнили у чоловіка номер картки та пін-код. Після чого пенсіонер звернувся до відділення банку, де йому повідомили, що на його ім’я було відкрито картку та знято 11 000 грн.

Мешканка Рубіжного перейшла за фішинговим посиланням, який їй надіслав покупець товару на сайті «OLX», де ввела реквізити банківської картки, після чого з рахунку відбулося списання у сумі 7 000 грн

Мешканця сєвєродончанина ошукали за схемою «Обіцяю працевлаштувати». Чоловік знайшов в Інтернеті оголошення про працевлаштування за кордоном. Представник агенства «Worker» повідомив, що сєвєродончанину необхідно внести гарантований платіж в сумі 180 євро, аби невідомі особи почали підготовку повного пакету документів для виїзду за кордон та надіслали реквізити банківської картки, за якими чоловік перерахував вказану суму.

В подальшому представники агенства повідомили, що чоловіку необхідно перерахувати ще 160 євро, але він відмовився, на що йому запропонували повернути гроші, які по теперішній час сєвєродончанин не отримав

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх