Днями народний депутат України Олексiй Кузнєцов i керiвник Сєвєродонецької мiської ВЦА Олександр Стрюк проiнспектували об'єкти спортивної iнфраструктури мiста, на яких ведеться активне будiвництво

 

Луганщина.ua

 

Нагадаємо, що минулорiч завдяки субвенцiї соцекономрозвитку, яку залучив Олексiй Кузнєцов, в Сєвєродонецькiй громадi з'явились три футбольних поля зi штучним покриттям: на базi шкiл № 10 i 16, а також у Борiвському НВК.

Субвенцiя у розмiрi 20 млн грн залучена народним депутатом i цього року. На цi кошти буде реконструйовано футбольнi поля на базi мiських шкiл № 8, 18 та школи-колегiуму.

Втiм, це не всi локацiї, якi будуть капiтально вiдремонтованi завдяки активнiй участi парламентаря. Як ми повiдомляли ранiше, навеснi цього року Олексiй Кузнєцов вiдвiдав iншi спортивнi об'єкти мiста, якi потребують вiдновлювальних робiт.

Тодi голова МВЦА Олександр Стрюк розповiв, що мiська влада звернулася до народного депутата з проханням посприяти видiленню коштiв, зокрема – на капремонт басейну КДЮСШ № 4. На що Олексiй Кузнєцов вiдповiв ствердно. I ремонт об'єкту вже в активнiй фазi.

 

 

– Ми з керiвником громади перевiрили хiд робiт із ремонту басейну та будiвництва стадiону – одного з трьох, що робиться цього року за кошти субвенцiї соцекономрозвитку, – розповiв Олексiй Кузнєцов про пiдсумки вiзиту на свiй округ. – Також хочу повiдомити, що буде робитися ще один басейн: у 18-й школi. Крiм того, зараз готується проєктна документацiя: буде змiнено категорiю стадiону «Хiмiк» i видiленi кошти на повну його реконструкцiю.

Побував народний депутат i у дворах багатоповерхiвок, мешканцi яких найчастiше скаржаться на стан прибудинкових дорiг. Один з таких – квартал на перехрестi вулиць Гоголя та Першотравневої.

А цьогорiч завдяки коштам, залученим Олексiєм Кузнєцовим, внутрiшньоквартальнi роботи вже розпочалися у 78-му мiкрорайонi. Там знаходиться мiське управлiння соцiального захисту населення. Вiдвiдувачi закладу неодноразово зверталися iз проханням покращити стан тротуарiв навколо.

Iншi масштабнi ремонтнi роботи по всьому мiсту теж не залишилися поза увагою народного депутата:

– Мiсяць тому я останнiй раз був у Сєвєродонецьку. Зараз проїхався мiстом i був вражений тим, що побачив, – зазначив вiн. – Багато будмайданчикiв по мiсту: ремонтуються i спортивнi об'єкти, i мiсця вiдпочинку. Я вважаю, що це позитивний вплив функцiонування у мiстi вiйськово-цивiльної адмiнiстрацiї: рiшення приймаються швидко, робота злагоджена. Взаємодiя обласної та мiської ВЦА теж демонструє свої результати. Я дуже задоволений, дякую всiм причетним.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх