25 вересня 2021 року у Старобільську відкрився перший в Луганській області дилерський центр бренду John Deere. Офіційним представником є українська компанія AGRI STAR. Це стало справді знаковою подією

 

Анастасія САПИЦЬКА

 

Донедавна аграріїв Луганщини забезпечувало технікою та обслуговувало Донецьке представництво, яке було втрачене із початком воєнних дій на сході, тут залишилися лише сервісні інженери компанії. Саме після чисельних звернень поціновувачів якісної та сучасної техніки, попри усі можливі ризики та виклики, у Старобільську відкрився повноцінний сервісний центр John Deere. До нього входять ремонтний бокс, склад запчастин, виставковий майданчик. Тут можна отримати кваліфіковану консультацію і навіть здійснити тест-драйв.

«Він цілком відповідає усім світовим стандартам компанії John Deere, – зазначив директор AgriStar Олег Корчмар. – У наявності найновіша, інноваційна техніка. Ми також накопичили для наших споживачів запчастини у достатній кількості, адже наразі трапляються затримки з їх доставкою, особливо з-за кордону. Окрім того, презентуємо нашим клієнтам технічні новації, зокрема, супутникову систему керування.

 

 

У головної компанії не було вимоги відкривати в Луганській області саме такий статичний сервіс, адже вона для John Deere перебуває в «червоній» зоні. Але ми готові розвиватися разом з регіоном, який попри війну продовжує працювати, сіяти, збирати врожаї…».

Якщо раніше, у складних випадках, доводилося транспортувати окремі агрегати в інші області, зараз можна оперативно здійснювати ремонт на місці.

Це шостий подібний дилерський центр в Україні – і не останній, стверджують в AgriStar. У віддалених районах області планується відкрити ще декілька філій, менших за масштабом, але не менш функціональних.

«Нам було принципово важливо відкритися у Старобільську, щоби продемонструвати певну стабільність бізнесу, дати відчуття перспективи», – підкреслює Микола Любимов, операційний директор AgriStar.

Без сумніву, новий дилерський центр буде опорною точкою для подальшого розвитку агробізнесу в Старобільській громаді й на Луганщині.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх