Обласні меморіальні, урочисті та святкові заходи до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва заплановано на 14 жовтня у Сєвєродонецьку. Про це повідомляє пресслужба Луганської облдержадміністрації.

За інформацією, головною подією стане військовий парад та виставка військової техніки.

Також, відбудуться богослужбові відправи-молебни за захисників і захисниць України та молитовне вшанування пам’яті загиблих захисників і захисниць незалежності і територіальної цілісності Української держави, покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському.

У Льодовому Палаці відбудеться святковий концерт академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич» (Дніпропетровська область).

Крім того, в адміністративних центрах громад області заплановано проведення низки урочистих культурно-мистецьких, освітніх, меморіальних, виставкових, презентаційних заходів. В закладах культури планується проведення зустрічей з учасниками та ветеранами антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, тематичних кінопоказів, інформаційних, книжкових та фото- виставок. У музеях будуть розгорнуті банерні виставки та експозиції.

Також, проводиться обласний відкритий фестиваль-конкурс патріотичної пісні.

Організовані виїзні концерти творчих колективів обласних закладів культури у військових частинах.

ГО «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО» та її осередками проводиться підготовка до автопробігу до смт Марківки.

У ньому візьмуть участь представники ветеранських організацій міст Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Старобільськ, Щастя та смт Новоайдар, які рушать двома колонами – від м. Лисичанськ та смт Новоайдар.

Взагалі, в області заплановано проведення понад 90 заходів із охопленням та участю понад 12 тисяч осіб.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх