Минулого тижня Служба безпеки України викрила у Лисичанську на Луганщині два великих схрони із військовими засобами ураження. У тайниках, серед іншого, зберігалася велика кількість  артилерійських снарядів та протитанкових мін.

За оперативними даними, схованки облаштували учасники незаконних збройних формувань так званих «Л/ДНР» для вчинення диверсій на території регіону.

Під час огляду схрону, замаскованого у занедбаному гаражі на території одного з підприємств, серед іншого виявлено:

  • 125 гранатометних пострілів різних модифікацій,
  • 10 гранат РКГ-3 та Ф-1;
  • понад 2,6 тис. набоїв, у тому числі, до великокаліберної зброї.

 

 

З іншого тайнику, обладнаного у районі насосної станції на березі Сіверського Донця при в’їзді у місто, правоохоронці вилучили понад 180 артилерійських снарядів. Там влітку 2014 року знаходилися вогневі позиції проросійських бойовиків, які чинили збройний спротив наступу ЗСУ.

За матеріалами СБУ тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності та осіб, причетних до неї.

Заходи із виявлення і знешкодження засобів ураження проводили співробітники Головного управління СБУ у Донецькій та Луганській областях у взаємодії з підрозділами Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій та органів прокуратури.

Пресслужба СБУ в Луганській області

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх