Мешканці Сєвєродонецька у соціальній мережі невідома особа зі сторінки її знайомого надіслала повідомлення, в якому просила скористатися її банківською карткою для виводу грошей з електронного гаманця. Жінка погодилась та надала реквізити своєї картки на яку через деякий час надійшли 1900 грн, які вона перерахувала на банківську картку «Монобанк», реквізити якої їй були надіслані в повідомленні, повідомляє Поліція Луганської області.

Згодом заявниця зателефонувала своєму знайомому та дізналась, що його сторінка зламана і він не писав жодних повідомлень. Після чого жінка дізналась, що ці маніпуляції з грішми проводились саме з її кредитної банківської картки з кредитних грошей, які на неї оформили невідомі особи. І жінка тепер повинна погасити відкритий на неї кредит.

Мешканці Лисичанська зателефонував невідомий, який представився працівником служби безпеки АТ «Приватбанк» та повідомив, що з її кредитної банківської картки невстановлені особи намагалися перерахувати грошові кошти через Інтернет магазин.

В ході розмови невідомий запропонував заявниці прийти до найближчого банкомату та зняти залишок грошей для запобігання їх викрадення, що жінка і зробила, знявши в банкоматі 9000 грн. Після зняття коштів заявниця, за вказівкою псевдо банківського працівника перерахувала їх на невідомий мобільний рахунок.

У Сєвєродонецьку місцевій мешканці зателефонував невідомий, який представився працівником служби безпеки АТ «Приватбанк» та повідомив, що з її кредитної банківської картки невідомі особи намагались перерахувати грошові кошти та щоб уникнути цього необхідно зняти грошові кошти з вказаної картки та перерахувати на мобільний рахунок.

Жінка погодилась та зняла з двох своїх карток 10980 грн, після чого поповнила свій мобільний рахунок та інші мобільні рахунки, а також передала коди з смс повідомлень від GLOBAL24. Після передачі кодів з її мобільного рахунку було знято всі кошти. За такою ж схемою втратила 17180 грн ще одна мешканка м. Сєвєродонецьк.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх