Регіони України технічно готові до старту опалювального сезону на понад 90 %. Це відповідає графіку та очікуваним показникам.

Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Підготовка до опалювального сезону знаходиться у фокусі уваги Уряду, зокрема й Міністерства розвитку громад та територій України. За даними органів місцевого самоврядування, готовність складає понад 90 %. Співробітники Мінрегіону регулярно здійснюють візити до регіонів з метою моніторингу ситуації», – зазначив Олексій Чернишов.

Очільник Мінрегіону зупинився й на інших напрямах підготовки до осінньо-зимового періоду, зокрема, й фінансових аспектах діяльності підприємств теплопостачання.

«Ціна газу на світових ринках практично щодня змінюється. Тож, у процесі підготовки до опалювального сезону важливим є укладання довгострокових договорів між підприємствами ТКЕ з ТОВ «Газопостачальна компанія» Нафтогаз Трейдинг». Газова компанія запропонувала одну з найнижчих цін на ринку – 7420 гривень за тис. куб. м (з ПДВ та без інших надбавок) у рамках Обсягу I «Фіксований». Тож, тарифи на опалення та гарячу воду підвищуватися не повинні. Кожного дня у Мінрегіоні проводимо зустрічі з головами міст та керівниками обласних держадміністрацій. Вони стосуються, зокрема, тарифної політики», – підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Зауважимо, повноваження зі встановлення тарифів на тепло у новому опалювальному сезоні надано органам місцевого самоврядування.

Підкреслимо, Президент України Володимир Зеленський нещодавно підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», який набув чинності 29 серпня 2021 року. Закон прийнято з метою врегулювання ситуації з боргами ТКЕ перед НАК «Нафтогаз України».

За інформацією Мінрегіону

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх