Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська зустрілась з представниками Австрійського Червоного Хреста на чолі зі спеціалістом відділу Операцій та міжнародного співробітництва АЧХ Крістофером Яном.

У вітальному слові Катерина Безгинська подякувала партнерській організації за усебічну підтримку Луганщини та реалізацію низки грантових програм. «Ваша допомога є неоціненною підтримкою для повернення мирного життя на нашу землю. Безумовно найнеобхіднішою допомогою є робота на лінії зіткнення, поблизу КПВВ, у віддалених населених пунктах тощо. Гуманітарні вантажі з експрес-тестами на COVID-19 від Червоного Хреста стали у нагоді в умовах початку пандемії», – наголосила вона. Також колективу Австрійського Червоного Хреста було вручено почесну грамоту облдержадміністрації.

Окремо було озвучено інформацію про роботу медичних мобільних бригад. У 2020 році в рамках проекту «Відновлення засобів до існування та задоволення основних потреб у сфері охорони здоров,я в Донецькому та Луганському регіонах шляхом стійкої та гендерної чутливої інтервенції в 2020» за фінансової підтримки Австрійського Червоного Хреста на лінії розмежування в Новоайдарському та Попаснянському районах працювало дві медичних мобільних бригади. Всього у 2020 році було зроблено 245 виїздив в 227 локацій. Медичну допомогу отримало 6820 осіб, з них 1077 осіб зробили дослідження рівню цукру, 2328 особам – ЕКГ, 413 особам – УЗД.

В 2021 році у зв’язку з COVID-19 та карантинними вимогами мобільними бригадами було зроблено 272 виїзди у 243 локації. Медичну допомогу отримало 4250 осіб, з них 2097 особам зробили дослідження цукру, 1844 особи – ЕКГ, 530 – УЗД, 9794 – отримали консультації.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх