Вчора перший заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Смирнов оглянув об’єкти, що постраждали в місті Щастя від ранкового обстрілу з боку незаконних збройних формувань.

Він та керівник військово-цивільної адміністрації міста Щастя Олександр Дунець, який, незважаючи на отримане поранення, продовжив виконання обов’язків, також поспілкувалися із місцевими жителями.

«Ми маємо пошкодження на будинках, автотранспорті, об’єктах інфраструктури. Одразу дав доручення обстежили всі зруйнування для надання оцінки завданої шкоди, щоб люди змогли отримати гроші», – зазначив Олексій Смирнов.

Перший заступник голови обласної держадміністрації доручив керівництву військово-цивільної адміністрації міста Щастя та профільним структурним підрозділам облдержадміністрації якнайшвидше організувати технічну експертизу будівель та автотехнічну експертизу пошкодженого транспорту.

Крім того, у Щасті очікують на допомогу від міжнародних партнерів.

Нагадаємо, що 16 вересня о 06:47 та о 07:30 незаконними збройними формуваннями була обстріляна територія міста Щастя із мінометів калібру 82 мм.

Мінометними уламками уражені будинки та автотранспорт.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх