У селi Бобровому Борiвського старостинського округу вперше з дня заснування роблять вуличне освiтлення. Вирiшити проблему навеснi пiд час зустрiчi з селянами пообiцяв голова Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк. Швидке виконання обiцянки стало для мiсцевих мешканцiв приємною несподiванкою

 

Вiкторiя РЕЗНIЧЕНКО

 

Боброве, що пiдпорядковується Борiвському старостинському округу, приєдналося до Сєвєродонецької мiської територiальної громади минулого року. Староста Борiвського Лiдiя Афанасьєва  зазначає, що реформа значно розширила можливостi для благоустрою та розвитку сiл. Зокрема, кожен старостинський округ Сєвєродонецької МТГ вносив свої проєкти у стратегiю розвитку Сєвєродонецької мiської територiальної громади на перiод 2021-2027 років.

– До цього у Бобровому взагалi не було освiтлення. Лише те, що горiло в людей на подвiр’ях. Вночi доводилося ходити з лiхтарями, – розповiла Лiдiя Iванiвна. – Просто втомилися просити в попередньої влади. Годували нас обiцянками, а ця влада пообiцяла людям – i почали робити.

У березнi цього року на святкування Масляної до Борiвського старостинського округу були запрошенi керiвник Сєвєродонецької мiської ВЦА Олександр Стрюк i його перший заступник Iгор Робочий. Поспiлкувавшись iз людьми i побачивши їх проблеми на власнi очi, вони пообiцяли бобровчанам забезпечити освiтлення найближчим часом.

– Люди спершу не вiрили, казали: «Нам усi обiцяли, а потiм навiть жодного разу бiльше не приїжджали». Однак наприкiнцi серпня вже почали роботи, i свiтло має бути до Дня села – 25 вересня, – сказала староста.

Роботи ведуться на вулицi Православнiй завдовжки 2 км, яка проходить крiзь усе село. Лiхтарi монтують на стовпи районної електромережi. Лампи буде встановлено так, щоб свiтло можна було направити й у провулки.

Довгоочiкуване освiтлення – не єдине зрушення у життi громади пiсля приєднання до Сєвєродонецької МТГ. Нещодавно у Бобровому прибрали одне зi стихiйних звалищ i чекають на смiттєвi контейнери. За словами старости, згодом планується пiдписати договори з мешканцями села на вивезення смiття, щоб остаточно позбавитися стихiйних смiтникiв.

Також гострою проблемою лишається поганий стан дороги. Коли нещодавно у селi сталася пожежа, автомобiль ДСНС дiставався розбитим шляхом на мiсце подiї понад пiвтори години.

– Ми сподiваємося, що наступного року нам допоможе область, бо дорога на Боброво обласного значення, мiсто не має права на неї видiляти кошти, – пояснила Лiдiя Афанас’єва. – Будемо сподiватися i будемо просити, адже коли у дверi стукають – їх вiдчиняють.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх