З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України за організації Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації, Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», ГО «Лабораторія розвитку Луганщини» та Агенції регіонального розвитку Луганської області оголошується конкурс відеоробіт «Луганщина очима молоді».

До участі в конкурсі запрошуються школярі, лідери студентської спільноти, молоді вчені та інноватори, блогери та інші зацікавлені представники громад Луганської області, що знаходяться на підконтрольних уряду України територіях.

Метою конкурсу є формування позитивного іміджу громад та Луганської області, популяризація історій успіху місцевих мешканців, розвиток креативності молоді Луганщини, промоція її бренду.

Тематичні категорії відео: «Відкрий мою громаду» - про місцеві визначні місця та пам’ятки; «Тут живуть неперевершені люди» - про мешканців, які внесли вагомий внесок в розвиток вашої громади та регіону в цілому.

Як взяти участь у конкурсі:

  1. Створи оригінальний відеоролик (не більше 3 хвилин).
  2. Підготуй короткий описовий текст максимум 1000 символів для завантаження разом із відео.
  3. Заповни реєстраційну форму.
  4. Роботи повинні бути завантажені у відповідний розділ реєстраційної форми або на електронну пошту konkurs.lg.2021@gmail.com з 9 до 22 серпня 2021 р.

Перших 100 учасників конкурсу буде відзначено заохочувальними подарунками.

Детальна інформація про умови участі доступна на сторінці Конкурсу у Фейсбуці: https://www.facebook.com/konkurs.lg.2021/.

 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх