Участь у заході взяв голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. Звертаючись до присутніх, він зазначив, що всі повинні пам’ятати про важливість Конституції.

«25 років тому, висловлюючи суверенну волю громадян, Верховна Рада України ухвалила Основний Закон – Конституцію України, яка стала фундаментом для розбудови незалежної, демократичної держави. Нажаль, все, що стосується саме державності – дісталось нам достатньо легко, тому довго не цінували і зараз сплачуємо високу ціну. В Конституції зокрема закріплено суверенітет та територіальна цілісність України. Це те, за що ми зараз воюємо. Це те, що дається кров’ю і життям наших військових і навіть мирних людей. Дуже хотілось би, щоб нарешті закінчилась війна нашою перемогою», – зазначив очільник Луганщини.

Також Сергій Гайдай вручив нагороди знаним жителям області.

За багаторічну сумлінну працю, високі професійні досягнення, значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток держави Указами Президента України нагороджено Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня керівника Громадської організації «Ветерани Чорнобиля міста Лисичанська» Ігоря Хричова, медаллю «За працю і звитягу» обліковця сільськогосподарського товариства «Вікторія Плюс» зі Старобільського району Володимира Рибалку.

Присвоєні почесні звання: «Заслужений донор України» - донорам зі Старобільського району Сергію Андрійченку та Костянтину Отрощенку, «Заслужений працівник культури України» - головному балетмейстеру Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру Ірині Сєрєковій.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового виробництва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України майстра складу готової продукції товариства з обмеженою відповідальністю «Айдарський пекар» Наталію Бикову.

За значний особистий внесок у забезпечення розвитку машинобудівної галузі, сумлінну працю та високий професіоналізм відзначено працівників акціонерного товариства «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс»: Подякою Прем’єр-міністра України – завідувача відділу технічних засобів зв’язку з об’єктом Андрія Гомона та завідувача відділу загальносистемного та прикладного програмного забезпечення Сергія Крикуненка.

За вагомий особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм нагороджено Відзнакою Ради національної безпеки і оборони України ІІ ступеня голову Щастинської районної державної адміністрації Тетяну Новикову.

За активну громадянську позицію, високі професійні досягнення, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, зразкове виконання службових обов’язків розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації нагороджено Почесною відзнакою «За розвиток регіону» начальника філії - Луганського обласного управління акціонерного товариства «Ощадбанк» Ірину Бондар та начальника відділу освіти Білокуракинської селищної ради Любов Зубкову.

Знаком пошани «Захиснику Луганщини» нагороджено військовослужбовців. Багатьом присутнім голова облдержадміністрації вручив Почесні грамоти та Листи подяки Луганської облдержадміністрації.

Сергій Гайдай подякував кожному за їх роботу: «Сьогодні нагородили людей різних професій. Ви всі робите величезну справу – служите Україні. Зі святом!»

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх