У Сєвєродонецьку вiдбулася церемонiя нагородження переможцiв XIII обласного конкурсу «Молода людина Луганщини – 2020».  Участь у заходi взяв голова Луганської обласної державної адмiнiстрацiї – керiвник обласної вiйськово-цивiльної адмiнiстрацiї Сергій Гайдай

 

Луганщина.ua

 

– Я повнiстю погоджуюся з тим, що дуже важко бути патрiотом Луганщини, адже це складний у всiх вiдношеннях регiон. Проте ви вiрите в цю землю, у цих людей, продовжуєте працювати задля нашого краю. Я переконаний у тому, що ви – майбутнє, за яке необхiдно боротися, – наголосив очiльник областi перед початком церемонiї.

Цього року на участь у конкурсi подали заявки близько 100 молодих людей з рiзних куточкiв областi. Iз них журi вибрало найкращих у 15 номiнацiях. За допомогою Управлiння молодi та спорту ЛОДА ми пiдготували коротку характеристику кожного з них.

 

«МОЛОДИМ БIБЛIОТЕКАРЕМ РОКУ»

стала директорка КУ «Бiловодська центральна бiблiотечна система» Тетяна Євстафiєва, яка робить бiблiотеку сучасним, iнклюзивним та цiкавим простором для розвитку. Лише у 2020 роцi пiд керiвництвом панi Тетяни та у спiвпрацi з мiсцевими громадськими органiзацiями реалiзовано чотири проєкти, зокрема й – створення коворкiнг-центру на базi Центральної районної бiблiотеки. Крiм того, вона є мобiлiзаторкою Бiловодської громади вiд Українського жiночого фонду в проєктi «Просування прав людини та гендерної рiвностi за допомогою мобiлiзацiї громад задля розширення можливостей».

 

«МОЛОДИЙ ПРАЦIВНИК РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ» –

старший лейтенант служби цивiльного захисту, провiдний фахiвець Старобiльського РВ ГУ ДСНС України в Луганськiй областi Олексiй Землянський. Вiн має вiдзнаку за службу Державi та нагороджений подякою Державної служби надзвичайних ситуацiй України за особистий внесок у розвиток культурно-освiтньої та мистецької роботи, патрiотизм і змiцнення авторитету ДСНС. Приймає участь у координацiї, впровадженнi та здiйсненнi превентивних програм у Старобiльському районi.

 

«МОЛОДИЙ ПРАЦIВНИК СОЦIАЛЬНОЇ СФЕРИ» –

психологиня Центру соцiальних служб Бiловодської селищної ради Крiстiна Харченко, яка працює iз дiтьми, пiдлiтками та цiлими родинами з метою зменшення впливу складних життєвих обставин. Брала участь у проєктi Мiнсоцполiтики «ОбличчяМiнСоцрегiони». Постiйно впроваджує проєкти з покращення якостi надання соцiальних послуг, в межах проєкту «Спiльно» розробляла та координувал проєкти «Психолог для Бiловодської родини» та «Забезпечення мешканцiв вiддалених старостинських округiв Бiловодської ОТГ доступом до якiсної послуги психологiчної пiдтримки».

 

«МОЛОДИМ ВЧЕНИМ РОКУ»

став доцент кафедри логiстичного управлiння та безпеки руху на транспортi СНУ iм. В. Даля Євген Медведєв. Вiн є автором понад 100 наукових i навчально-методичних публiкацiй і робiт, бере участь у наукових конференцiях щодо перспектив розвитку автомобiльного транспорту та машинобудiвної iнженерiї, стипендiат Кабiнету Мiнiстрiв України. Має 2 патенти на 2 винаходи та 2 свiдоцтва про реєстрацiю авторського права.

 

«МОЛОДИЙ ЖУРНАЛIСТ РОКУ» –

Марина Мухiна, кореспондентка телегазети «Старобiльськ», яка висвiтлює важливi та складнi для району теми. Деякi її сюжети стали приводами для кримiнальних проваджень. Завдяки активнiй громадянськiй позицiї та професiоналiзму панi Марини було викрито недоброчеснiсть пiдрядника з виконання ремонтних робiт водогону в с. Чмирiвка, який розтягнувся майже на 4 роки.

 

«МОЛОДИЙ ПРАЦIВНИК ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНIВ» –

iнспектор вiддiлу зв’язкiв з громадськiстю Управлiння патрульної полiцiї в Луганськiй областi Назар Наталуха. Вiн є шкiльним офiцером полiцiї та працює з учнями навчальних закладiв м. Рубiжне. За його iнiцiативи було реалiзовано низку проєктiв, серед яких – «21 крок до здоров’я» та «Я_нацiЯ». Пройшов курси з неконфлiктного спiлкування «Community Policing» і оволодiв навичками спiлкування жестовою мовою, якi використовує для комунiкацiї та допомоги людям з вадами слуху.

 

«МОЛОДИЙ ВОЛОНТЕР РОКУ» –

студентка кафедри практичної психологiї та соцiальної роботи СНУ iм. В. Даля Олександра Ганускова. В якостi автора та виконавця на волонтерських засадах реалiзувала низку проєктiв: портфолiо для громади «Небезпечнi мiсця Сєвєродонецька» та настiльна гра «Трикутник». Брала активну участь як волонтер у в обласних і всеукраїнських Форумах «Фестиваль Думок» та «Вектор Змiн+». Є членом правлiння двох громадських органiзацiй.

 

«МОЛОДИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДIЯЧ РОКУ» –

основний проєктний менеджер та голова ГО «КОМРОЗ» Станiслав Богданов. Протягом 2020 року ним реалiзовано 4 грантових проєкти на загальну суму понад 2 млн грн, зокрема й – створення молодiжного центру «ХАБ» у смт. Комишуваха. Розробив та iмплементував проєкт покращення умов сiмейного дозвiлля та «Велосипед – це спорт, здоров’я та екологiчна безпека» в межах конкурсу проєктiв «Твоя iнiцiатива» вiд Попаснянської РДА. За iнiцiативи Станiслава органiзовано та проведено III фестиваль кiберспорту «Попасна – 2020». На партнерських засадах iз ГО «Центр стiйкого мiсцевого розвитку «Синергiя» створив та реалiзував проєкт «Розвиток пiдприємницької дiяльностi в мiстi Попасна, шляхом популяризацiї кращих практик локального бiзнесу».

 

«МОЛОДИЙ МЕДИЧНИЙ ПРАЦIВНИК РОКУ» –

завiдувачка вiддiлу судово-медичної експертизи речових доказiв Луганського обласного бюро судово-медичної експертизи Юлiя Змiєвська, яка постiйно вдосконалює технологiї в судово-медичнiй експертизi. Має чисельнi публiкацiї та є учасницею рiзних науково-практичних конференцiй. Проходила мiжнароднi стажування в Словаччинi та Грузiї.

 

«МОЛОДИЙ ВIЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ РОКУ» –

начальник 3 зенiтної ракетної обслуги 6 зенiтної ракетної батареї 2 зенiтного ракетного дивiзiону, лейтенант Владислав Галушков робить усе можливе для змiцнення обороноздатностi нашої держави, має гарну вiйськово-тактичну пiдготовку та користується повагою серед особового складу. У 2020 роцi брав участь у гасiннi лiсових пожеж, а вже в цьому роцi встиг врятувати людину з палаючого будинку.

 

«ВIДКРИТТЯ РОКУ В ГАЛУЗI КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ» –

концертмейстер та викладачка Сєвєродонецького коледжу культури та мистецтв iм. С. Прокоф'єва Галина Бражко, яка разом iз студентами презентує Луганську область на рiзних музичних конкурсах. Була залучена в якостi концертмейстера до участi в проєктi Луганського обласного академiчного українського музично-драматичного театру «Ромео i Джульєтта».

 

«ВIДКРИТТЯ РОКУ В ГАЛУЗI СПОРТУ» –

Максим Муратов. В минулому Максим – двократний чемпiон свiту з гирьового спорту, а сьогоднi – працiвник «Сватiвського професiйного аграрного лiцею». Додатково до професiйної дiяльностi займається гирьовим спортом і долучає молодь до здорового способу життя, веде тренування у своєму вiдеоблозi. У 2020 роцi посiв I мiсце за вправу «Ривок гирi» в турнiрi «Кубок Скiфiв – 2020».

 

«МОЛОДИЙ ПРАЦIВНИК СФЕРИ ПРОМИСЛОВОСТI» –

начальниця вiддiлу виробничої лабораторiї ПрАТ «Бiловодський маслоробний завод» Анна Бєлявич. За її iнiцiативи пiдприємство отримало свiдоцтво «Халяль» і має можливiсть експортувати вершкове масло в країни Iслама й додатково розширювати продуктовий асортимент. Саме панi Анна вiдповiдає за участь Бiловодського маслоробного заводу в ярмарках і виставках районного, обласного та державного рiвня.

 

«МОЛОДИЙ ОСВIТЯНИН РОКУ» –

вчитель математики Лисичанського багатопрофiльного лiцею Андрiй Михайловський, який впроваджує новi методи вивчення точної науки. Працює з обдарованою молоддю та має вихованцiв – призерiв конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт Луганської обласної малої академiї наук. Пан Андрiй є учасником всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

 

«МОЛОДИЙ ПРАЦIВНИК ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ» –

Михайло Снопенко, до недавнього часу – працiвник Департаменту мiжнародної технiчної допомоги, iнновацiйного розвитку та зовнiшнiх зносин ЛОДА. За його керiвництва були досягнутi домовленостi щодо створення сучасної IТ-платформи на базi СНУ iм. В. Даля, що має виступити точкою економiчного зростання та iнновацiйного розвитку регiону. Також – створена iнтерактивна карта об’єктiв вiдновленої iнфраструктури за кошти мiжнародної технiчної допомоги та Державного фонду регiонального розвитку.

 

 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх